O nás

Naše firma vznikla 9.ledna, roku 2013. Od té doby je za námi vidět spoustu práce. 2022-06-10_093448

Nabízíme naše zboží a služby na kamenné výdejně ve Zlíně. Primárně si zakládáme na osobním a individuálním přístupu. Samozřejmostí je i e-shop, kde nabízíme svým zákazníkům služby, které jsou Vám každý den k dispozici. Naši zákazníci mají možnost se na konkrétní zboží vždy podívat osobně případně objednat zboží na dálku prostřednictvím přepravních služeb.

Prioritní je pro nás servis notebooků a počítačů. Zakládáme si na kvalitní diagnostice, aby oprava proběhla vždy v co nejkratším termínu. Řešíme jednoduché i složité opravy jako např. nefunkční napájení na základní desce, překuličkování grafických chipů.
Vždy se snažíme k prodeji, nebo servisní zakázce přistupovat individuálně a s největší možnou zodpovědností a citlivostí.

Specializuje se na prodej předváděcí repasované techniky či výstavní zboží. Vždyť co bylo před pár lety TOP produktem s nadstandardními parametry a funkcemi, nyní stojí méně nežli nový produkt s mnohdy stále horšími vlastnostmi a nekvalitním dílenským zpracováním. Na dotaz jsme schopni nacenit a zajistit poptávané IT zboží.

Nabízíme také velké množství služeb, nových zařízení a příslušenství:

- prodej nové a repasované výpočetní techniky (notebooky, počítače, LCD monitory, příslušenství)o_nas
- pozáruční servis notebooků, počítačů
- softwarová podpora, poradenství
- prodej na kamenné výdejně i e-shop kousek od centra Zlína
- počítačové sestavy na přání, sestavení doporučených konfigurací (KANCELÁŘ, DOMÁCNOST, GAMING)
- prodej dílů IT techniky, od tiskáren přes počítače a notebooky