O nás

Naše firma vznikla 9.ledna, roku 2013. Od té doby je za námi vidět spoustu práce. 2022-06-10_093448

Nabízíme naše zboží a služby na kamenné výdejně ve Zlíně. Primárně si zakládáme na osobním a individuálním přístupu. Samozřejmostí je i e-shop, kde nabízíme svým zákazníkům služby, které jsou Vám každý den k dispozici. Naši zákazníci mají možnost se na konkrétní zboží vždy podívat osobně případně objednat zboží na dálku prostřednictvím přepravních služeb.

Prioritní je pro nás servis notebooků a počítačů. Zakládáme si na kvalitní diagnostice, aby oprava proběhla vždy v co nejkratším termínu. Řešíme jednoduché i složité opravy jako např. nefunkční napájení na základní desce, překuličkování grafických chipů.
Vždy se snažíme k prodeji, nebo servisní zakázce přistupovat individuálně a s největší možnou zodpovědností a citlivostí.

Specializuje se na prodej předváděcí repasované techniky či výstavní zboží. Vždyť co bylo před pár lety TOP produktem s nadstandardními parametry a funkcemi, nyní stojí méně nežli nový produkt s mnohdy stále horšími vlastnostmi a nekvalitním dílenským zpracováním. Na dotaz jsme schopni nacenit a zajistit poptávané IT zboží.

Nabízíme také velké množství služeb, nových zařízení a příslušenství:

- prodej nové a repasované výpočetní techniky (notebooky, počítače, LCD monitory, příslušenství)o_nas
- pozáruční servis notebooků, počítačů
- softwarová podpora, poradenství
- prodej na kamenné výdejně i e-shop kousek od centra Zlína
- počítačové sestavy na přání, sestavení doporučených konfigurací (KANCELÁŘ, DOMÁCNOST, GAMING)
- prodej dílů IT techniky, od tiskáren přes počítače a notebooky

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení